Auta z Anglii – czy warto?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Auta z Anglii – czy warto? 0 Dobre Słabe Natan asked 1 rok ago Zastanawiam się nad kupnem auta z Wielkiej Brytanii. Przede wszystkim... Czytaj dalej

17 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeAuta z Anglii – czy warto?
Natan asked 1 rok ago
Zastanawiam się nad kupnem auta z Wielkiej Brytanii. Przede wszystkim chodzi o to, że mam możliwość kupienia dobrego auta, ale problem polega na tym, że Oczywiście kierownica jest po drugiej stronie. Dlatego też zastanawiam się, czy jest sens, ile kosztuje zamiana stron.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Ostatnio czytałem kiedyś, że mają wzrosną opłaty za rejestrację takich aut. Może lepiej sprawdź, c zy to prawda. Jeśli chodzi o przeniesienie kierownicy, to kiedyś mój znajomy to robił i zapłacić 7 tysięcy złotych. Nie wiem ile kosztowało jego auto, ale jakoś nie sądzę, żeby dużo mniej niż takie samo w Polsce. Tutaj nie musiałby nic zmieniać, ale to chyba tak z nami już jest, jak coś z zagranicy, to od razu lepsze.
niezalogowany answered 1 rok ago
Wcale auto nie musiało dużo kosztować. W wielkiej Brytanii jest trochę inne prawo i tam, jak ktoś nie spłaca swoich długów, musi oddać swoją rzecz, a to potem idzie na licytację, dlatego można kupić tanie auto, czy inny sprzęt. Natomiast sama zamiana stron w takim aucie w rzeczywistości jest kosztowna. Znam takich, co od lat jeżdżą takimi autami z kierownicą po drugiej stronie i się przyzwyczaili, ale Ja jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja też nie. Przeraża mnie taka jazda, dlatego myślę, że jak już ktoś kupuje auto z Anglii to musi przygotować się na taki wydatek na zamianę stron. Chociaż Ja zaczęłabym od szukania auta na zagranicznym rynku z normalnym ruchem, także wydaje mi się, że powinieneś poszukać innej okazji. Zamiana stron to wiele komplikacji, nie każdy umie to zrobić, więcej lepiej nie kombinować, tylko kupić inne, może trochę droższe auto, ale z normalnymi ustawieniami.
Oceń ten artykuł

Auta z Anglii – czy warto?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen