Asystent parkowania – czy warto?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Asystent parkowania – czy warto? 0 Dobre Słabe Xawery asked 2 lata ago Xawery: Auto, które samo parkuje – intryguje mnie od dawna. Czy... Czytaj dalej

28 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeAsystent parkowania – czy warto?
Xawery asked 2 lata ago
Xawery: Auto, które samo parkuje – intryguje mnie od dawna. Czy faktycznie to tak ułatwi nasze życie? Chodzi też o tą odległość, w sensie czujnik. Jak to działa?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 2 lata ago
Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że nie jest tak, iż zaparkuje Ci sam w dowolnym miejscu. On ma opcję parkowania równoległego. Jeśli chodzi o inny typ parkowania, to niestety tak to nie działa. Aczkolwiek ma specjalne czujniki wykrywające obecność przeszkód. Masz więc pewność, że nie walniesz w żaden słupek lub inny samochód. Ja kiedyś jechałem takim autem i to fajna sprawa. Ale jednocześnie jest napakowany elektroniką, co mniej mi się podoba.
niezalogowany answered 2 lata ago
Dobry kierowca powinien sam dobrze parkować, a nie szukać takich rozwiązań. Myślę, że to pójście na łatwiznę. Reklamują teraz te fury, ale moim zdaniem to pięknie wygląda tylko na reklamie. Przecież komputery tez popełniają błędy, a jak się zepsują to pojawia się problem. Znam takie przypadki, że ktoś utknął w łacie, bo jego wspaniały samochód zamknął go od środka. Z tym parkowaniem równoległym to i fajna opcja, ale przecież i tak w Polsce częściej paruje się prostopadle. Prawda?
niezalogowany answered 2 lata ago
A ja uważam, że to świetny wynalazek. Jeżdżę takim autem już pół roku i musze przyznać, że nie marnuję czasu na szukanie miejsca. Mi się czasem wydaje, że nie zaparkuję, ale mój samochód wiele lepiej. To naprawdę świetne, bardzo innowacyjne rozwiązanie. Już nie wyobrażam sobie jazdy innym samochodem. Problem polega tylko na tym, że to służbowy, więc nie wiadomo, jak będzie w przyszłości, ale może będzie mnie stać na takie cudeńko. Zona byłaby bardzo zadowolona.
Oceń ten artykuł

Asystent parkowania – czy warto?

Oceń
Ocena 5/5 na podstawie 1 ocen