Kiedy najlepiej kupować samochód z salonu?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Kiedy najlepiej kupować samochód z salonu? 0 Dobre Słabe Tomek asked 12 miesięcy ago Chcę kupić nowe auto z salonu. Kiedy jest najlepszy okres,... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeKiedy najlepiej kupować samochód z salonu?
Tomek asked 12 miesięcy ago
Chcę kupić nowe auto z salonu. Kiedy jest najlepszy okres, największe wyprzedaże. Przyznam, że nie oglądem telewizji i nie śledzę reklam, więc nie bardzo się znam. Dlatego pytam tutaj. Może jakieś ciekawe podpowiedzi? Nie chcę przepłacić.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 12 miesięcy ago
Nie interesują mnie auta z salonu, bo mnie zwyczajnie na nie stać, ale zdarza mi się oglądać telewizję i zauważyłem, że najlepsze ceny oferowane są na przełomie Nowego Roku. Wtedy sprzedawane są końcówki roczników w atrakcyjnych cenach. Na pewno musisz śledzić ogłoszenia konkretnych salonów. Są też takie strony internetowe, na które wchodzisz, wpisujesz, jakiego auta szukasz i salony same się do ciebie zgłaszają.
niezalogowany answered 12 miesięcy ago
Też o tym słyszałam i jestem ciekawa, jak to wygląda, bo rozumiem, że chodzi licytację, ale w drugą stronę, w sensie to salony licytują się o nas. Dzięki temu można dostać korzystne oferty. Pamiętaj jednak, że w każdym salonie czeka się na auto. Nie jest tak, że wchodzi, płacisz i wychodzisz, jak masz pewne wymagania co do koloru lub wyposażenia, to musisz czekać nawet kilka miesięcy, więc dobrze jest wcześniej rozejrzeć sięga konkretnymi modelami.
niezalogowany answered 12 miesięcy ago
Przełom roku to najlepszy okres, czasem ciekawe promocje są również w wakacje, ale trzeba przyznać, że na aucie trudno jest zaoszczędzić, zwłaszcza jak kupujesz w salonie. To nie jest zakup komputera, gdzie 100 złotych robi dużą różnicę. Czasem dostaniesz zniżkę, ale okazuje się, że musisz spełnić taką listę warunków, że nic z tej zniżki nie zobaczysz. Także dobrze jest czytać wszystkie warunki i mały druczek.
Oceń ten artykuł

Kiedy najlepiej kupować samochód z salonu?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen