Kiedy najlepiej kupować samochód z salonu?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Kiedy najlepiej kupować samochód z salonu? 0 Dobre Słabe Tomek asked 1 rok ago Chcę kupić nowe auto z salonu. Kiedy jest najlepszy okres,... Czytaj dalej

15 marca 2023
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeKiedy najlepiej kupować samochód z salonu?
Tomek asked 1 rok ago
Chcę kupić nowe auto z salonu. Kiedy jest najlepszy okres, największe wyprzedaże. Przyznam, że nie oglądem telewizji i nie śledzę reklam, więc nie bardzo się znam. Dlatego pytam tutaj. Może jakieś ciekawe podpowiedzi? Nie chcę przepłacić.
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Nie interesują mnie auta z salonu, bo mnie zwyczajnie na nie stać, ale zdarza mi się oglądać telewizję i zauważyłem, że najlepsze ceny oferowane są na przełomie Nowego Roku. Wtedy sprzedawane są końcówki roczników w atrakcyjnych cenach. Na pewno musisz śledzić ogłoszenia konkretnych salonów. Są też takie strony internetowe, na które wchodzisz, wpisujesz, jakiego auta szukasz i salony same się do ciebie zgłaszają.
niezalogowany answered 1 rok ago
Też o tym słyszałam i jestem ciekawa, jak to wygląda, bo rozumiem, że chodzi licytację, ale w drugą stronę, w sensie to salony licytują się o nas. Dzięki temu można dostać korzystne oferty. Pamiętaj jednak, że w każdym salonie czeka się na auto. Nie jest tak, że wchodzi, płacisz i wychodzisz, jak masz pewne wymagania co do koloru lub wyposażenia, to musisz czekać nawet kilka miesięcy, więc dobrze jest wcześniej rozejrzeć sięga konkretnymi modelami.
niezalogowany answered 1 rok ago
Przełom roku to najlepszy okres, czasem ciekawe promocje są również w wakacje, ale trzeba przyznać, że na aucie trudno jest zaoszczędzić, zwłaszcza jak kupujesz w salonie. To nie jest zakup komputera, gdzie 100 złotych robi dużą różnicę. Czasem dostaniesz zniżkę, ale okazuje się, że musisz spełnić taką listę warunków, że nic z tej zniżki nie zobaczysz. Także dobrze jest czytać wszystkie warunki i mały druczek.
Oceń ten artykuł

Kiedy najlepiej kupować samochód z salonu?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen