Instalacja LPG – czy warto?

Forum dyskusyjne › Kategoria: Dyskusje › Instalacja LPG – czy warto? 0 Dobre Słabe jaro1981 asked 1 tydzień ago Co sądzicie o instalacji gazowej w aucie? Chciałbym ją wstawić, ale... Czytaj dalej

21 listopada 2022
Artykuł z kategorii:
Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeInstalacja LPG – czy warto?
jaro1981 asked 1 tydzień ago
Co sądzicie o instalacji gazowej w aucie? Chciałbym ją wstawić, ale nie wie, czy to dobra decyzja. Jakie macie doświadczenia w tym temacie, czy naprawdę to takie opłacalne. A może niebezpieczne?

3 odpowiedzi
ASD answered 1 tydzień ago
Mówię zdecydowanie nie instalacjom gazowym. To niebezpieczne i lekkomyślne. Całkowicie bym tego zakazał. Kiedyś miałem tak, że taki z gazem w mnie walną, a potem kolejny w niego, nic się nie stało, ale kurczę krzyczał jak szalony, żeby uciekać. To nie poważne. Jak można tak narażać życie innych osób? Ostatnio nawet był jakiś wypadek, gdzie zginęła cała rodzina, bo mieli gaz, no i czy warto tak ryzykować dla oszczędności.

JAŚKOWY answered 1 tydzień ago
Bez przesady, takie przypadki zdarzają się raz na kilka tysięcy. Nie ma się czego bać, jeżdżę na gaz od kilku lat i bardzo sobie chwalę, bo dużo oszczędzam. Biorąc pod uwagę ceny paliwa w tym memencie jestem zadowolony z mojej decyzji. Ktoś mi powie, że to wybór biedaków, ale wolę być biedakiem, niż stawiać auto w garażu i nie jechać, bo tyle kosztuje paliwo. Chory ten kraj, że aż szkoda słów.

sceptyczny answered 1 tydzień ago
Jestem sceptykiem co do gazu, nie ze względu na niebezpieczeństwo, ale raczej komfort jazdy, ten charakterystyczny dźwięk. Diesel to diesel i nikt mi tego nie powie. Gaz to jednak gorsza jakość i nie można temu zaprzeczyć. Może i cena jest bardziej atrakcyjna, nie można temu zaprzeczyć, ale jak człowiek chce oszczędzać na jeździe, to potem ma niskie komfort jazdy, Ja zawsze wychodzę z założenia, że czasem jest lepiej więcej zapłacić i mieć lepszą jakość.

Twoja odpowiedź

Oceń ten artykuł

Instalacja LPG – czy warto?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen